Koncert Osnovne i Srednje muzičke škole Amadeus: Učenici Savremene osnovne škole uživali u muzičkom doživljaju

/ / Blog / 17.05.2024

Muzička škola Amadeus predstavila se učenicima Savremene osnovne škole povodom 20 godina postojanja

Učenici Savremene osnovne škole imali su priliku da prisustvuju posebnom koncertu koji je održala Osnovna i Srednja muzička škola Amadeus, prva privatna muzička škola, koja ove godine slavi 20 godina postojanja.

Učenici uživali u nastupu i naučili o muzičkom bontonu

Na koncertu, koji je održan u prostorijama Savremene osnovne škole, učenicima su predstavljeni različiti muzički instrumenti, uključujući klavir i gitaru. Pet talentovanih učenika muzičke škole Amadeus izvelo je raznovrstan repertoar, a događaj je moderirala Krasa Bošković, koja predaje u obe škole.

Učenici Savremene osnovne škole su pažljivo slušali i učili o pravilima ponašanja na koncertima, čime su dobili dragocena znanja iz oblasti muzičkog bontona. Direktorka muzičke škole, Jelena Živković, pohvalila je interesovanje i reakcije dece, naglašavajući važnost ovakvih kulturnih događaja u obrazovanju mladih.

Deca oduševljena koncertom

Učenici Savremene osnovne škole su izuzetno lepo reagovali na koncert. Njihovo interesovanje i pažnja pokazali su koliko je važno uključivanje kulture i umetnosti u svakodnevno obrazovanje.
Na kraju koncerta, deca koja su nastupala dobila su simbolične poklone kao znak zahvalnosti za njihov trud i talent. Ovaj događaj je još jednom pokazao značaj saradnje između škola i pružanja bogatih iskustava učenicima.

Savremena osnovna škola nastavlja da organizuje raznovrsne aktivnosti koje obogaćuju obrazovanje i kulturni razvoj svojih učenika, pružajući im prilike da se upoznaju sa različitim umetničkim formama i pravilima kulturnog ponašanja.

POZOVITE NAS

POZOVITE NAS »