Mali naučnici na festivalu nauke: Učenje kroz zabavu

/ / Blog / 20.05.2024

Mali naučnici na festivalu nauke: Učenje kroz zabavu

Učenici Savremene osnovne škole otkrivali čuda nauke na interaktivnim radionicama

Učenici mlađih razreda Savremene osnovne škole nedavno su posetili Festival nauke i Naučni piknik, uživajući u brojnim edukativnim i zabavnim aktivnostima.

Festival nauke: Spoj zabave i znanja

Festival nauke, najveći naučni događaj u regionu jugoistočne Evrope, održan je 17. i 18. maja, privukavši brojne posetioce svih uzrasta. Program je obuhvatao interaktivne postavke, radionice i igraonice koje su pripremili saradnici sa fakulteta, instituta i nevladinih organizacija. Domaćin ovogodišnjeg Naučnog piknika bio je Šumarski fakultet beogradskog univerziteta.

Poseta festivalu nauke: Iskustvo mlađih razreda

Poseta Festivalu nauke bila je izuzetno uspešna i edukativna za učenike mlađih razreda Savremene osnovne škole. Učenici su sa pažnjom pratili sve aktivnosti, učestvovali u radionicama i saznali mnogo novih i zanimljivih stvari o svetu oko sebe.

Njihova pozitivna reakcija i entuzijazam pokazali su koliko su ovakvi događaji važni za njihovo obrazovanje i razvoj. Savremena osnovna škola nastavlja da pruža svojim učenicima prilike za učenje kroz praktična iskustva, podstičući ih da postanu radoznali i svesni svog okruženja.

POZOVITE NAS

POZOVITE NAS »