Naši učenici osvojili prvo mesto na opštinskom takmičenju u pružanju prve pomoći

/ / Blog / 23.05.2024

Učenici Savremene osnovne škole briljirali na opštinskom takmičenju i sada se pripremaju za gradsko takmičenje na Kalemegdanu

Učenici Savremene osnovne škole osvojili su prvo mesto na opštinskom takmičenju u pružanju prve pomoći, pokazavši izuzetne veštine i znanje u ovoj važnoj oblasti.

Prvo mesto na opštinskom takmičenju

Naši učenici su briljirali na opštinskom takmičenju u pružanju prve pomoći, demonstrirajući svoje znanje i sposobnost brzog reagovanja u hitnim situacijama. Njihov trud i posvećenost vežbama rezultirali su zasluženom pobedom, čime su se kvalifikovali za gradsko takmičenje.

Pripreme za gradsko takmičenje na Kalemegdanu

Nakon velikog uspeha na opštinskom nivou, učenici Savremene osnovne škole nastavljaju vredno sa pripremama za predstojeće gradsko takmičenje koje će se održati na Kalemegdanu. Sa još većim entuzijazmom i posvećenošću, naši učenici se pripremaju da ponove uspeh i na gradskom nivou.

Savremena osnovna škola ponosna je na svoje učenike i njihov uspeh, te im pruža svu potrebnu podršku u daljim pripremama. Verujemo da će i na gradskom takmičenju pokazati svoje najbolje i još jednom dokazati koliko su vešti i spremni da pomognu u hitnim situacijama.

POZOVITE NAS

POZOVITE NAS »