Savremena Champions Day – dan za pamćenje!

/ / Blog / 31.05.2024

Savremena Champions Day - dan za pamćenje!

OVO JE ŠKOLA ŠAMPIONA I VREME JE DA PROSLAVIMO SVE VAŠE USPEHE!

SUBOTA, 8. JUN U SAVREMENOJ OSNOVNOJ ŠKOLI

Svedočili smo stotinama vaših uspeha. Držali smo palčeve i pružali podršku na školskim, sportpskim, umetničkim i svim ostalim takmičenjima koja ste osvajali, i radovali se svim vašim malim i velikim pobedama.

Ponosni smo što našu školsku zajednicu čine posvećena, pametna, vredna i izuzetno svestrana deca, koja će sigurno napraviti razliku i postići velike stvari u budućnosti.

Za naše šampione - jedan šampionski dan/događaj

Inspirisani vašim pričama, medaljama, uspesima i nagradama, shvatili smo da ste ove školske godine definitivno zaslužili više nego „Bravo”.

Zato smo odlučili da sva vaša dostignuća proslavimo kako dolikuje i tim povodom pozivamo vas na Savremena Champions Day.

U svojim kalendarima odmah obležite subotu, 8. jun, jer je ovo događaj koji se ne propušta! Mame i tate, očekujemo i vas – da svi zajedno podržimo naše šampione!

Da li je baš vaše odeljenje ULTIMATIVNI šamipon?

Nakon toliko takmičenja kroz koja ste prošli i na kojima ste osvojili medalje i pehare, vreme je za ultimativno takmičenje! U subotu ćemo zvanično saznati koja su to najbolja odeljenja u nekoliko različitih kategorija – a onda najboljima od najboljih: sledi nagrada! Dođite da vidimo da li je baš vaše odeljenje najbolje i najnagrađivanije, ili možda imate najviše sportista, umetnika ili uspeha na školskim takmičenjima.

Sudeći po trenutnim rezultatima, biće vrlo neizvesno! Sva odeljenja su priložila svoje uspehe i mala razlika može da presudi. Zbog toga je izuzetno važno da, ukoliko već niste, popunite ovaj upitnik i svojim uspesima doprinesete šansi da vaše odeljenje bude izabrano za najnagrađivanije i onda ponovo nagrađeno od Savremene!

Kreativnost, trudi i rad na delu — Školska priredba

Najbolji način da započnemo Champions Day je školska priredba naših šampiona koju pripremaju svake godine za Dan škole. Ova priredba je rezultat nedelja vrednog rada naših učenika i nastavnika, koji su u nju uložili mnogo truda i mašte. Učenici su pripremili raznovrsne tačke koje uključuju muziku, ples, dramske prikaze i još mnogo toga.

Sigurni smo da će vas nastupi oduševiti i pokazati sav talenat i kreativnost koje naša škola neguje.
Priredba će se održati pre svečane dodele nagrada od 11 časova.

Savremeni šampioni velikog srca: ne zaboravljamo humanost

Pravi šampioni se uvek trude se da svojim uspesima pomognu i drugima, pogotovo onima kome je pomoć najpotrebnija. Zbog toga se ulaznice za ovaj događaj „kupuju” dobrotvornim prilogom, a sva sredstva prosleđuju u humanitarne svrhe. U Savremenoj svakodnevno gajimo empatiju i humanost – znamo da svi možemo da budemo šampioni velikog srca i da je to na kraju svega ipak najvažnije.

Od Savemene porodice za one kojima je to najpotrebnije

Fondaciju „Porodica” osnovali su ove godine Nikola Rokvić i njegova supruga Bojana Barović sa ciljem promovisanja, zaštite i unapređenja porodice kao jedne od najvažnijih institucija u 21. veku. Fondacija se bavi humanitarnim aktivnostima, socijalnom i zdravstvenom zaštitom, i pružanjem podrške deci i mladima.

Svi smo svedočili šampionskom poduhvatu koji je Nikola Rokvić preduzeo kada je pošao na put dugačak 1120 kilometara i skupio više od 40 miliona dinara u dobrotvorne svrhe.

Na tom putu želimo da mu se pridruže i naši šampioni! Sva prikupljena sredstva biće donirana fondaciji „Porodica”, i tako će svi Savemeni šampioni biti deo velike, lepe i važne akcije koja menja živote mnogih.

Čekajte, čekajte, ovo je najbolji deo

Umalo da zaboravimo ono najzabavnije: oooobavezno ponesite majicu za presvlačenje, jer smo za vas spremili najbolju žurku i veliko iznenađenje (mig, mig).

Radujemo se da vas sve vidimo!

POZOVITE NAS

POZOVITE NAS »