Savremena reading club raspisuje svoj prvi konkurs – pokažite kreativnost kroz omiljenu knjigu!

/ / Blog / 26.09.2024

Prvi konkurs Savremene reading club poziva učenike da kroz kreativne radove prikažu svoje omiljene knjige i literarne junake, uz priliku da osvoje nagrade i pohvale

Savremena reading club sa ponosom najavljuje svoj prvi konkurs! Tema ovog uzbudljivog internog takmičenja je „Moja omiljena knjiga“, a svi učenici Savremene osnovne škole imaju priliku da na kreativan način prikažu svoje omiljene literarne junake i knjige.

Bez obzira na to da li volite da pišete pesme, snimate video skečeve, kreirate trejlere ili stvarate likovne radove, važno je samo da vaša kreacija bude inspirisana omiljenom knjigom. „Moja omiljena knjiga“ daje vam potpunu slobodu da prikažete svoj lični doživljaj omiljenog dela na način koji vam najviše odgovara.

Kako učestvovati?

Konkurs je otvoren isključivo za učenike Savremene osnovne škole, a svoje radove možete slati do 14. oktobra 2024. putem imejla na adresu reading.club@savremena-osnovna.edu.rs.

Imate više nego dovoljno vremena da pustite mašti na volju i pokažete svoju kreativnost!

Šta očekuje pobednika?

Najbolji rad će biti nagrađen, dok će svi učesnici koji se posebno istaknu dobiti pohvalnice kao priznanje za svoj trud i originalnost.

Pridružite se ovom kreativnom izazovu i kroz svoje radove pokažite svima svoju omiljenu knjigu na način na koji samo vi možete!

POZOVITE NAS

POZOVITE NAS »