Savremeni učenici u novoj sezoni NTC Kviza na RTS-u

/ / Blog / 23.05.2024

Savremeni učenici u novoj sezoni NTC Kviza na RTS-u

Damjan, Vasilije, Alim i Filip iz Savremene osnovne škole učesnici u uzbudljivom NTC kvizu

Učenici Savremene osnovne škole, Damjan, Vasilije, Alim i Filip, učestvuju u novoj sezoni popularnog NTC kviza koji se emituje na RTS-u. Od septembra će gledaoci moći da prate njihove avanture i takmičarske izazove.

Prava moždana avantura na RTS-u

NTC kviz, koji se emituje svake subote u 12.05 na Prvom programu Televizije Srbije, predstavlja pravu moždanu avanturu. Kviz je osmišljen da podstiče dečiju radoznalost i učenje kroz igru. Tvorac NTC sistema učenja i osnivač MENSE je dr Ranko Rajović i on u kvizu daje savete za pravilan razvoj i učenje.

Projekat je podržan od strane Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, Saveza učitelja Srbije, kao i Udruženja vaspitača Vojvodine. Ovo takmičenje pruža deci priliku da pokažu svoje znanje i veštine, a istovremeno se zabave i uče na interaktivan način.

Uzbuđenje pred emitovanje

Emitovanje nove sezone NTC kviza počinje u septembru, i iako ne možemo otkriti previše detalja, sigurni smo da će naši učenici Damjan, Vasilije, Alim i Filip svojim znanjem i duhom oduševiti gledaoce.

Savremena osnovna škola ponosna je na svoje učenike i raduje se što će biti deo ovog uzbudljivog televizijskog projekta koji promoviše učenje kroz igru i razvijanje dečjih potencijala. Ne propustite priliku da ih podržite i pratite njihove avanture na RTS-u!

POZOVITE NAS

POZOVITE NAS »