Školski turnir u odbojci: Učenici Savremene osnovne škole pokazali sportski duh

/ / Blog / 20.05.2024

Školski turnir u odbojci: Učenici Savremene osnovne škole pokazali sportski duh

Savremena osnovna škola organizovala uzbudljiv turnir u odbojci za starije razrede

Učenici starijih razreda Savremene osnovne škole nedavno su učestvovali u školskom turniru u odbojci, pokazavši svoj sportski duh i timski rad.

Sportska atmosfera i timski rad

Turnir je održan na sportskom terenu gde su timovi sastavljeni od učenika različitih razreda takmičili u prijateljskoj atmosferi. Utakmice su bile napete i uzbudljive, a publika, sastavljena od učenika i nastavnika, glasno je bodrila svoje favorite.

Pobednički tim i priznanja

Nakon niza uzbudljivih utakmica, najbolji tim, odeljenje VIII-1, je osvojio zasluženu pobedu i pehar, dok su svi učesnici dobili pohvale za trud. Posebna priznanja dodeljena su najboljim igračima turnira.

Savremena osnovna škola nastavlja da podržava sportske aktivnosti, promovišući zdrav način života i timski duh među učenicima.

POZOVITE NAS

POZOVITE NAS »