Upis za generaciju 2025/26. – Obezbedite najbolje uslove za školovanje u Savremenoj osnovnoj školi

/ / Blog / 11.10.2024

Prijavite se na vreme i ostvarite posebne pogodnosti

Savremena osnovna škola otvorila je upis za novu generaciju 2025/26, sa posebnim uslovima koji važe samo do 31. oktobra. Zbog velikog interesovanja i ograničenog broja mesta, svim budućim učenicima preporučujemo da na vreme osiguraju svoje mesto i iskoriste najpovoljnije uslove upisa.

Kao najsavremenija Kembridž gimnazija u Srbiji, Savremena osnovna škola nudi školovanje po programu Odeljenja za međunarodne ispite Univerziteta u Kembridžu i po zvaničnom programu Ministarstva prosvete. Učenje je podržano naprednim tehnologijama, kao što su tableti, iPad uređaji, interaktivne table i 3D štampači, dok učionice poput Intelligent Classroom i Google Technology Classroom omogućavaju vrhunske uslove za rad.

Osim redovne nastave, učenici imaju priliku da učestvuju u različitim vannastavnim aktivnostima, uključujući terensku nastavu, posete kulturnim i naučnim institucijama, kao i ekološke i humanitarne akcije. Profesori neguju talente učenika i podstiču ih na učešće u takmičenjima, gde postižu zapažene rezultate.

Iskoristite priliku do 31. oktobra

Posebni uslovi važe samo do 31. oktobra. Prijava je besplatna, a svim kandidatima koji se prijave do tog roka garantovana je najniža cena školarine. Za više informacija pozovite 011/40-11-223 i osigurajte svoje mesto u generaciji 2025/26.

POZOVITE NAS

POZOVITE NAS »