Uz osmeh u nove školske avanture – Savremena dočekala novu generaciju prvaka

/ / Blog / 05.09.2024

Uz osmeh u nove školske avanture – Savremena dočekala novu generaciju prvaka

Srdačna dobrodošlica za nove đake i njihove roditelje

Prvi dan škole u Savremenoj osnovnoj školi bio je ispunjen uzbuđenjem dok su učenici, njihovi roditelji i nastavnici započinjali novu školsku godinu. Kao i svake godine, prijem novih učenika bio je prepun emocija, dok su mališani sa nestrpljenjem iščekivali početak nove životne avanture.

Za mnoge, završetak letnjeg raspusta znači povratak obavezama, ali učenici i nastavnici Savremene osnovne škole s radošću su dočekali nove izazove i druženja koja predstoje.

Direktor Uroš Veličković svečano je pozdravio prvake i njihove roditelje, istakavši koliko je važno da deca čuvaju svoj osmeh i da se neprestano smeju. Takođe je poručio da je vrednoća ključ uspeha, ali i da loša ocena ne treba da obeshrabri nijednog učenika, jer uvek postoji prilika za ispravku.

Učitelji i učenici zajedno su uživali u bogatom kulturnom programu. Dve balerine iz školice “Beobalet” oduševile su sve prisutne svojim nastupom, dok su stihove poznatih domaćih hitova pevali i na gitari pratili dva brata iz škole gitare “Guitar art”, što je dodatno razveselilo publiku. Hor škole takođe je doprineo svečanom i vedrom raspoloženju, čineći priredbu nezaboravnom.

Spremni za nove početke

Savremena osnovna škola je tradicionalno spremna za nove početke, nastavljajući da ulaže u obrazovanje i rast svih svojih učenika i nastavnog kadra. Naši đaci se u Savremenoj oblikuju kroz savremene nastavne metode, uz podršku i podsticaj da izrastu u ljude pune znanja, kreativnosti i odgovornosti.

Interesovanje za upis u Savremenu osnovnu školu raste iz godine u godinu, a pažljivo izabran edukativni kadar brine o tome da deca izlaze iz škole ne samo obrazovana, već i srećna i spremna za sve životne izazove.

Još nije kasno da nam se pridružite! Ukoliko želite da vaše dete raste u podržavajućem i podsticajnom okruženju, prijavite ga u Savremenu osnovnu školu.

Ostalo je još malo slobodnih mesta, zato iskoristite svoju priliku!

POZOVITE NAS

POZOVITE NAS »